Nissan Patrol: Szeretnék tanácsot kérni! (fórum)

Szeretettel köszöntelek a Nissan Patrol Fán Kláb közösségi oldalán!

Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.

Ezt találod a közösségünkben:

  • Tagok - 1118 fő
  • Képek - 1941 db
  • Videók - 180 db
  • Fórumtémák - 31 db
  • Linkek - 26 db

Üdvözlettel,

Nissan Patrol Fán Kláb vezetője

Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:

Szeretettel köszöntelek a Nissan Patrol Fán Kláb közösségi oldalán!

Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.

Ezt találod a közösségünkben:

  • Tagok - 1118 fő
  • Képek - 1941 db
  • Videók - 180 db
  • Fórumtémák - 31 db
  • Linkek - 26 db

Üdvözlettel,

Nissan Patrol Fán Kláb vezetője

Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:

Szeretettel köszöntelek a Nissan Patrol Fán Kláb közösségi oldalán!

Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.

Ezt találod a közösségünkben:

  • Tagok - 1118 fő
  • Képek - 1941 db
  • Videók - 180 db
  • Fórumtémák - 31 db
  • Linkek - 26 db

Üdvözlettel,

Nissan Patrol Fán Kláb vezetője

Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:

Szeretettel köszöntelek a Nissan Patrol Fán Kláb közösségi oldalán!

Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.

Ezt találod a közösségünkben:

  • Tagok - 1118 fő
  • Képek - 1941 db
  • Videók - 180 db
  • Fórumtémák - 31 db
  • Linkek - 26 db

Üdvözlettel,

Nissan Patrol Fán Kláb vezetője

Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:

Kis türelmet...

Bejelentkezés

 

Add meg az e-mail címed, amellyel regisztráltál. Erre a címre megírjuk, hogy hogyan tudsz új jelszót megadni. Ha nem tudod, hogy melyik címedről regisztráltál, írj nekünk: ugyfelszolgalat@network.hu

 

A jelszavadat elküldtük a megadott email címre.

Szeretnék tanácsot kérni!

Ezt a témát Herczeg Sándor indította 13 éve

Tisztelettel kérlek benneteket, aki tud valami okosat ossza meg /segítsen/ velem. 1990-es évjáratú Patrol -hoz úgy veszem az izzítógyertyákat, mint más a fehérneműt. Kérdeztem boltban, hozzáértőnek valló más személytől, hogy mi ennek az oka, de mindhiába. Az újonnan megvett gyertyák egy - két indítás és vége. (már egy jó állapotban lévő zsiguli ára ráment erre az atrakcióra) Kérlek valami okos, használható tanácsot adjatok. Mi lehet a megoldás, sajnálnám eladni ezt az erőgépet.

Hozzászólások eddig: 22

Új hozzászólás

A hozzászólás hossza legfeljebb háromezer karakter lehet

Ez egy válasz üzenetére. mégsem

Hozzászólások

Harold Harold üzente 4 napja

I am glad that I noticed this weblog , precisely the right info that I was looking for! . 야코레드 https://yakored.uriweb.kr/

Válasz

Virág Gábor üzente 11 éve

Hello egy olyan kerdesem lenne hogy nem tudna valaki nekem linkelni k160 rol muszaki rajzot oldala eleje hatulja meretek elore is koszonom

Válasz

Soós Attila üzente 13 éve

Hello . Azt szeretném kérdezni hogy a 2.8 Td motor a jobb vagy a 3.3 Td mert a 2.8-ast szokan szidják csak azért kérdezem :))

Válasz

Salamon Zsolt üzente 13 éve

Mit hívsz Te Kajmánnak? A Silverstone X-treme mintát vagy a futózott Kajman fantázianevű gumit esetleg a Simex E-trekkert?
Sajnos itt fogalom zavar van és ebből adódik egy kis félre értés a fórumban.

A Silverstone X-treme ből 15"-ban csak 35x11.5 létezik vagy 16"-ban 35x10,5 és 11,5.
A futózot Kajman mintát (amit egyébiránt csak az olaszok hívnak Kajmannak) és 31 -es nél nem gyértanak nagyobbat - mert nincs karkasz hozzá - a spanyol Insa Turbo és a Portugál Fedima gyárt, de itt sincs a 31 -nél nagyobb 15"-ban , az előző okok miatt.

Amúgy, ha gumit keresel, szívesen várom hívásod és adok tájékoztatást, mivel nálam megtalálod a teljes gumipalettát.

www.patroldoktor.hu
06302723243
Salamon Zsolt

Válasz

sebő péter üzente 13 éve

Helo. kiara4x4. itt már vettem ezt-azt. gumi is van.

Válasz

sebő péter üzente 13 éve

Helo. Volt nekem régen kisebb méretü kaiman 10.5 szélességbe, de a futófelülete szélesebb volt mint a bf 12.5-é. (az oldalra kiálló bordákra gondolok)12.5-ös kaiman felülete jóval szélesebb mint a bf-é. Kell-e minuszosabb felni? Hogy viseli az autó a kövérebb és szélesebb mintát?

Válasz

Láng Zoltán üzente 13 éve

Szia
Leirtad a szélességet. Mi a kérdés?ugyan ez a méret ugyan ez a szélesség ez is az is 12.5 coll széles

Válasz

solti attila üzente 13 éve

ha valahol találsz ekkora Kaiman gumit akkor azt oszd meg velünk is.

Válasz

sebő péter üzente 13 éve

Sziasztok. Segitséget kérnék. A 3.3 td -men most 35x12.5 r15-ös bf-mt gumi van. Gondolkodom 35-ös simex kaiman gumiban, csak a szélességen agyalok. Van esetleg valakinek tapasztalata, javaslata?! Elöre is köszönöm.

Válasz

Balázs Sándor üzente 13 éve

Köszönöm. Tényleg hosszasan keresgéltem, sok helyen próbálkoztam, sikertelenül. Sajnos, az idézett oldal elkerülte a figyelmemet. Az eredeti izzítási mód teljesen megfelelő, és ha a vez. elektronika jó, nem okozhat különösebb fejtörést a javítás, de ha nincs róla rajz, a két sín, a két relé, a váltakozó polaritás komoly fejfájást okozhat...

Válasz

Ugrás a(z) oldalra

Ez történt a közösségben:

Harold Harold írta 2 napja a(z) Y61 Mechanikus adagoló fórumtémában:

I’d must verify with you here. Which is not something I ...

Harold Harold írta 2 napja a(z) PatrolY60 fogyasztása? fórumtémában:

Strange this post is totaly unrelated to what I was ...

Harold Harold írta 2 napja a(z) Patrol vétel fórumtémában:

{Can I just|simply say what a relief|aid|reduction to find|to ...

Harold Harold írta 2 napja a(z) PATROL GR II Y61 Eladó fórumtémában:

I like what you guys are up also. Such intelligent work and ...

Harold Harold írta 2 napja a(z) patrol gr 3.0 tdi fórumtémában:

There are a couple of fascinating points with time in ...

Harold Harold írta 2 napja a(z) patrol fórumtémában:

sports watches that are made from titanium are great, ...

Harold Harold írta 2 napja a(z) Ötletek, észrevételek az oldallal kapcsolatban. fórumtémában:

I am curious to find out what blog platform you happen to...

Harold Harold írta 2 napja a(z) Minden, ami gumi! (adás-vétel kivéve) fórumtémában:

Enjoyed looking through this, very good stuff, regards . ...

Harold Harold írta 2 napja a(z) Mi a baja, hogyan csináljam? fórumtémában:

oh cool, this information is really useful and definately is ...

Harold Harold írta 2 napja a(z) III.PEST-MEGYEI GPS TÁJÉKOZÓDÁSI TÚRA fórumtémában:

Awesome blog! Is your theme custom made or did you ...

Szólj hozzá te is!

Impresszum
Network.hu Kft.

E-mail: ugyfelszolgalat@network.hu