Szeretettel köszöntelek a Nissan Patrol Fán Kláb közösségi oldalán!
Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.
Ezt találod a közösségünkben:
Üdvözlettel,
Nissan Patrol Fán Kláb vezetője
Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:
Szeretettel köszöntelek a Nissan Patrol Fán Kláb közösségi oldalán!
Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.
Ezt találod a közösségünkben:
Üdvözlettel,
Nissan Patrol Fán Kláb vezetője
Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:
Szeretettel köszöntelek a Nissan Patrol Fán Kláb közösségi oldalán!
Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.
Ezt találod a közösségünkben:
Üdvözlettel,
Nissan Patrol Fán Kláb vezetője
Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:
Szeretettel köszöntelek a Nissan Patrol Fán Kláb közösségi oldalán!
Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.
Ezt találod a közösségünkben:
Üdvözlettel,
Nissan Patrol Fán Kláb vezetője
Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:
Kis türelmet...
Bejelentkezés
Ezt a témát Herczeg Sándor indította 13 éve
Tisztelettel kérlek benneteket, aki tud valami okosat ossza meg /segítsen/ velem. 1990-es évjáratú Patrol -hoz úgy veszem az izzítógyertyákat, mint más a fehérneműt. Kérdeztem boltban, hozzáértőnek valló más személytől, hogy mi ennek az oka, de mindhiába. Az újonnan megvett gyertyák egy - két indítás és vége. (már egy jó állapotban lévő zsiguli ára ráment erre az atrakcióra) Kérlek valami okos, használható tanácsot adjatok. Mi lehet a megoldás, sajnálnám eladni ezt az erőgépet.
Hozzászólások eddig: 22
Harold Harold üzente 4 napja
I am glad that I noticed this weblog , precisely the right info that I was looking for! . 야코레드 https://yakored.uriweb.kr/
Virág Gábor üzente 11 éve
Hello egy olyan kerdesem lenne hogy nem tudna valaki nekem linkelni k160 rol muszaki rajzot oldala eleje hatulja meretek elore is koszonom
Soós Attila üzente 13 éve
Hello . Azt szeretném kérdezni hogy a 2.8 Td motor a jobb vagy a 3.3 Td mert a 2.8-ast szokan szidják csak azért kérdezem :))
Salamon Zsolt üzente 13 éve
Mit hívsz Te Kajmánnak? A Silverstone X-treme mintát vagy a futózott Kajman fantázianevű gumit esetleg a Simex E-trekkert?
Sajnos itt fogalom zavar van és ebből adódik egy kis félre értés a fórumban.
A Silverstone X-treme ből 15"-ban csak 35x11.5 létezik vagy 16"-ban 35x10,5 és 11,5.
A futózot Kajman mintát (amit egyébiránt csak az olaszok hívnak Kajmannak) és 31 -es nél nem gyértanak nagyobbat - mert nincs karkasz hozzá - a spanyol Insa Turbo és a Portugál Fedima gyárt, de itt sincs a 31 -nél nagyobb 15"-ban , az előző okok miatt.
Amúgy, ha gumit keresel, szívesen várom hívásod és adok tájékoztatást, mivel nálam megtalálod a teljes gumipalettát.
www.patroldoktor.hu
06302723243
Salamon Zsolt
sebő péter üzente 13 éve
sebő péter üzente 13 éve
Helo. Volt nekem régen kisebb méretü kaiman 10.5 szélességbe, de a futófelülete szélesebb volt mint a bf 12.5-é. (az oldalra kiálló bordákra gondolok)12.5-ös kaiman felülete jóval szélesebb mint a bf-é. Kell-e minuszosabb felni? Hogy viseli az autó a kövérebb és szélesebb mintát?
Láng Zoltán üzente 13 éve
solti attila üzente 13 éve
sebő péter üzente 13 éve
Sziasztok. Segitséget kérnék. A 3.3 td -men most 35x12.5 r15-ös bf-mt gumi van. Gondolkodom 35-ös simex kaiman gumiban, csak a szélességen agyalok. Van esetleg valakinek tapasztalata, javaslata?! Elöre is köszönöm.
Balázs Sándor üzente 13 éve
Köszönöm. Tényleg hosszasan keresgéltem, sok helyen próbálkoztam, sikertelenül. Sajnos, az idézett oldal elkerülte a figyelmemet. Az eredeti izzítási mód teljesen megfelelő, és ha a vez. elektronika jó, nem okozhat különösebb fejtörést a javítás, de ha nincs róla rajz, a két sín, a két relé, a váltakozó polaritás komoly fejfájást okozhat...
Harold Harold írta 2 napja a(z) Y61 Mechanikus adagoló fórumtémában:
I’d must verify with you here. Which is not something I ...
Harold Harold írta 2 napja a(z) PatrolY60 fogyasztása? fórumtémában:
Strange this post is totaly unrelated to what I was ...
Harold Harold írta 2 napja a(z) Patrol vétel fórumtémában:
{Can I just|simply say what a relief|aid|reduction to find|to ...
Harold Harold írta 2 napja a(z) PATROL GR II Y61 Eladó fórumtémában:
I like what you guys are up also. Such intelligent work and ...
Harold Harold írta 2 napja a(z) patrol gr 3.0 tdi fórumtémában:
There are a couple of fascinating points with time in ...
Harold Harold írta 2 napja a(z) patrol fórumtémában:
sports watches that are made from titanium are great, ...
Harold Harold írta 2 napja a(z) Ötletek, észrevételek az oldallal kapcsolatban. fórumtémában:
I am curious to find out what blog platform you happen to...
Harold Harold írta 2 napja a(z) Minden, ami gumi! (adás-vétel kivéve) fórumtémában:
Enjoyed looking through this, very good stuff, regards . ...
Harold Harold írta 2 napja a(z) Mi a baja, hogyan csináljam? fórumtémában:
oh cool, this information is really useful and definately is ...
Harold Harold írta 2 napja a(z) III.PEST-MEGYEI GPS TÁJÉKOZÓDÁSI TÚRA fórumtémában:
Awesome blog! Is your theme custom made or did you ...
E-mail: ugyfelszolgalat@network.hu
Új hozzászólás